Czy warto inwestować w klimatyzatory wysokiej jakości? Jakość Mitsubishi

Klimatyzator Mitsubishi

Klimatyzacja Mitsubishi, jakość powietrza

Czy możliwa jest minimalizacja ilości szkodliwych substancji w powietrzu w domu lub biurze dzięki klimatyzacji? To możliwe! W urządzeniach klimatyzacyjnych Mitsubishi stosuje się zaawansowane filtry oczyszczające powietrze we wnętrzach. W standardzie w filtry wyposażone są jednostki ścienne ­MSZ-LN, MSZ-EF i MSZ-AP oraz urządzenia przypodłogowe MFZ-KT.

Filtr z jonami srebra

Takie rozwiązanie nie tylko zatrzymuje pyły, ale także działa skutecznie na bakterie, pleśnie i zapachy. Trójwymiarowa powierzchnia w porównaniu do typowych filtrów poprawia jego skuteczność usuwania pyłu

(brak zgodności z MSZ-LN)

Usunięto obraz.

 

Innowacyjna Plasma Quad Plus I Plasma Quad Connect

Plazmowy system filtrowania skutecznie usuwa sześć rodzajów szkodliwych ­substancji. ­ Elektroda o wysokim napięciu wywołuje wyładowanie ­plazmowe, które neutralizuje bakterie, wirusy, alergen, pleśnie oraz inne pyły czy cząsteczki PM 2,5 wchłaniane są przez filtr.

Filtr neutralizujący zapachy

Działanie katalizatora w filtrze neutralizacyjnym, rozkładane są składniki powietrza, pozbawiając powietrza nieprzyjemnych zapachów

Usunięto obraz.

 

Sprawdzona jakość

Mitsubishi korzysta z badań niezależnych instytutów, badając swoje filtry pod kontem sprawności i zdolności oczyszczania powietrza. Dzięki takim działaniom mamy gwarancję najwyższej jakości filtrów.

 

Czy warto inwestować w klimatyzatory wysokiej jakości?

Co raz częściej kupujemy urządzenia klimatyzacyjne do domów, sklepów, biur czy zakładów pracy. Ogromny wybór urządzeń stwarza tylko problemy z wyborem. Czym się sugerować? Na co zwrócić uwagę przy doborze urządzenia? Czy ważna jest nowoczesna klimatyzacja? Czy warto inwestować w sprzęt uznanych marek typu, Mitsubishi? Czy wysoka jakość idąca w parze za wyższą ceną jednostkową się opłaca?

 

Postaram się podać kilka argumentów na to, że warto czasami dopłacić aby uzyskać lepszą jakość, wydajność, trwałość czy komfort.

Wydajność i energooszczędność klimatyzatora

Zwróć uwagę na wydajność chłodniczą i grzewczą klimatyzatora oraz jego energooszczędność

Klimatyzatory Mitsubishi Electric stosują w większości modelów urządzeń technologię Hyper Heating pozwalającą na ponadprzeciętną wydajność grzewczą. Dzięki niej urządzenia mogą pracować już od temperatury -25 stopni C, a na poziomie – 15 stopni C pracują już na pełnej mocy. Szeroki zakres temperatur, w których mogą wydajnie pracować klimatyzatory to domena urządzeń wysokiej jakości, do których należy sprzęt produkowany przez marki Mitsubishi.

Klimatyzatory A++ i A+++ wykorzystują optymalne rozwiązania technologii inwerterowej umożliwiając obniżenie poboru mocy przez urządzenie zarówno w trybie grzania, jak i chłodzenia.

Wysoka jakość emitowanego powietrza

Wyżej opisane filtry Plazmowe, z jonami srebra oraz neutralizujące zapachy, opatrzone gwarancjami jakości dają nam pewność, iż powietrze emitowane przez klimatyzator pozbawione będzie bakterii, wirusów, alergenów i co ważne nieprzyjemnych zapachów.

Cicha praca klimatyzatora

Cecha ta szczególnie przydaje się w nocy – nie zakłóca snu osobom szczególnie wrażliwym. Urządzenia najwyższej klasy charakteryzują się cichą pracą. Poprzez obniżeniem do minimum ruchu łopatek wentylatora oferują niezwykle cichą pracę, emitują dźwięk o mocy 19dB

Nowe funkcje - czujniki

Urządzenia Mitsubishi nie tylko dbają o utrzymanie stałej temperatury powietrza w pomieszczeniu ale także mają możliwość kierunkowania powietrza w dowolną stronę. Niektóre z urządzeń mają także czujniki umożliwiające pracę urządzenia i sterowanie nawiewem w kierunku gdzie przebywają ludzie wykrywając ich obecność. Dodatkowymi udogodnieniami są programowanie czasowe, kompatybilność urządzeń w systemach inteligentnego domu, zapamiętywanie indywidualnych ustawień, sterowanie za pomocą urządzeń mobilnych to tylko niektóre z dostępnych funkcji.

Decydując się na klimatyzację w domu warto zadać sobie pytanie: czego będziemy od niej oczekiwać? Jeśli zależy nam na:

  • doskonałej jakości powietrza (ze względu na dzieci w domu, które są alergikami);
  • posiadamy inteligentny dom i oczekujemy pełnej integracji;
  • chcemy zdalnie sterować urządzeniami;
  • stawiamy na wielofunkcyjność klimatyzatorów;
  • chcemy być ECO i oczekujemy niskiej emisji CO2 do atmosfery;
  • wysoka energooszczędność posiadanego sprzętu to ważny element

wtedy warto zdecydować się na urządzenia wysokiej jakości oferowane przez Mitsubishi.

Jeśli natomiast jednym istotnym elementem jest urządzenie o efektywnej pracy chłodniczej. Wystarczy, że wybierzemy sprzęt średniej klasy sprawdzonych marek. One zapewnią nam dostatecznie optymalną temperaturę, choć pewnie będą bardziej awaryjne i droższe w eksploatacji.