Automatyka do wentylacji i klimatyzacji

Firma Centrowent specjalizuje się w sprzedaży produktów elektronicznych, elektrotechnicznych oraz automatyki do wentylacji i klimatyzacji, a także poszczególnych ich elementów. Bardzo duży wybór, zgodność ze wszystkimi standardami, niskie ceny to cechy naszych produktów, pozwala nam bezustannie dążyć do zaspokojenia potrzeb klientów, zapewniając optymalne i innowacyjne rozwiązania techniczne.

Zespół naszych specjalistów świadczy także usługi doradcze związane z wyborem systemów automatyki wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania oraz dostosowują wdrożone systemy automatyki. Przez lata działalności Centrowent zdobył zaufanie i lojalność obecnych klientów. Rozszerzając zasięg swojej działalności na teren całej Polski. Coraz więcej wiodących firm z branży wentylacyjnej wybiera produkty naszej hurtowni uznając je za konkurencyjne na rynku

Gama wysokiej jakości produktów z automatyki wentylacji, krótkie terminy dostaw, wsparcie techniczne, elastyczne rozwiązania techniczne rozwijają się szybko ze względu na zapotrzebowanie klientów.

Automatyka do wentylacji i klimatyzacji w naszej ofercie

Sterowniki do nagrzewnic elektrycznych

Proponujemy sterowniki oznaczone jako:  EKR15.1, EKR15.1P, EKR30 i EKR30P. Poszczególne modele również się maksymalnym obciążeniem, jakie można do nich podłączyć. Sprzedajemy także sterowniki nagrzewnic oraz osprzęt niezbędny do ich montażu.

Systemy sterowania wentylacją

Klienci zakupią u nas: automatyczne systemy oddymiające, systemy sterowania dla centrali z nagrzewnicą elektryczną i systemy kierowania dla centrali z nagrzewnicą wodną.

Czujniki dla wentylacji

W stałej sprzedaży mamy m.in. czujniki przepływu powietrza, czujniki temperatury i presostaty różnicowe.

Regulatory wentylacji

To właśnie dzięki nim możliwe jest m.in. regulowanie obrotów wentylatora (regulatory prędkości wentylatora) czy kontrolowanie temperatury w poszczególnych pomieszczeniach lub całym obiekcie.

automatyka wentylacji i klimatyzacji

Chętnie pomożemy w wyborze

Wszystkie dostępne w naszej hurtowni produkty pochodzą od sprawdzonych producentów. Proponujemy urządzenia i komponenty wysokiej jakości, które będą służyć niezawodnie przez wiele lat.

Chcesz zakupić przetworniki ciśnienia lub przetworniki temperatury, ale nie masz wystarczającej wiedzy na temat tych urządzeń? Chętnie pomożemy! Prowadząc hurtownię, mamy styczność nie tylko z wieloma produktami, lecz także ich zastosowaniem w praktyce. Z tego względu nasi pracownicy są w stanie doradzić i wskazać rozwiązania, które sprawdzą się w danym obiekcie.

Jeżeli jesteś zainteresowany aktualną ofertą lub zamówieniem dużej ilości wybranych produktów, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami. Preferujesz zakupy w sklepach stacjonarnych? Zapraszamy do naszych sklepów w Pile i Wrocławiu, gdzie także służymy pomocą.