Producenci

Hurtownia Centrowent w trosce o jak największy wybór produktów współpracuje z wieloma dostawcami i producentami. Poniżej znajdziecie Państwo tylko część producentów, którymi dysponujemy, znajdują się tam aktualne katalogi oraz cenniki producenckie, podzielone na kategorie produktów. Proszę pamiętać, iż w naszej firmie zatrudniamy znakomitych specjalistów znających branżę instalacyjną, którzy chętnie pomogą w doborze najlepszych rozwiązań dla Państwa inwestycji. 

Jakość nie musi być droga

Wentylacja

Darco to kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów kominowych i wentylacyjnych. W ofercie znajdą Państwo:

 • nasady kominowe,
 • systemy kominowe,
 • systemy DGP,
 • systemy wentylacyjne
 • oraz wentylację hybrydową.

 

Marka KOMFOVENT jednoczy grupę 12 firm działających na Litwie i innych krajach europejskich, które opracowują produkty systemów wentylacji, produkują i prezentują je na rynku. W szczególności jest to duży asortyment wydajnych central wentylacyjnych. KOMFOVENT produkuje również inne elementy do systemów wentylacyjnych - od kanałów powietrznych po przepustnice. Produkty KOMFOVENT nie tylko gwarantują komfort ludziom, dostarczając świeże powietrze do pomieszczeń, ale także pomagają zapewnić bezpieczeństwo w przypadku pożaru - niezawodne klapy przeciwpożarowe i dymowe, kanały dymowe.

Firma Konwektor specjalizujemy się w produkcji:

 • Wentylatorów dachowych
 • Wentylatorów osiowych
 • Wentylatorów promieniowych
 • Wentylatorów kanałowych
 • Osprzętu wentylacyjnego
 • Nagrzewnic i wymienników
 • Urządzeń grzewczo-wentylacyjnych

Östberg to producent oferujący szeroką gamę energooszczędnych i wysokowydajnych urządzeń wentylacyjnych (takich jak wentylatory kanałowe, wentylatory dachowe, wentylatory promieniowe, wentylatory przeciwwybuchowe, centrale wentylacyjne, itp.), których zadaniem jest zapewnienie świeżego i zdrowego powietrza w pomieszczeniach, gdzie mieszkają, pracują i wypoczywają ludzie. Östberg to lider w dziedzinie innowacji, produkcji i sprzedaży wentylatorów kanałowych, urządzeń do obróbki powietrza i wirników.

Planetfan -  polska firma, która od przeszło 20 lat zajmuje się produkcją wentylatorów przemysłowych. Wentylatory powstają tam od podstaw, dlatego dbają, by komponenty używane w procesie produkcji spełniały najwyższe normy. Dzięki temu produkty firmy Planetfan charakteryzują się najwyższą jakością i funkcjonalnością.

Grupa Rosenberg to czołowy producent urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na świecie, promujący rozwiązania energooszczędne.

Salda to producent urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 

Central wentylacyjnych,

Wentylatorów

Nagrzewnic i chłodnic

Spółdzielnia Inwalidów metalowiec specjalizuje się w produkcji wentylatorów osiowych, przeciwwybuchowych oraz żaluzji do wentylatorów

SONNIGER to europejski dostawca nowoczesnych ekologicznych i optymalnie dobranych urządzeń do ogrzewania przemysłowego. Jesteśmy specjalistami w zakresie nagrzewnic powietrza wodnych i gazowych oraz kurtyn powietrznych biurowych i przemysłowych

Systemair producent producent systemów ogrzewania , wentylatorów, rekuperatorów, klap ppoż, urządzeń do dystrybucji powietrza, central wentylacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych.

Polski producent wentylacyjny. Wszystkie urządzenia produkowane przez firmę są konstrukcji własnej, która przeszła drogę od prototypu, poprzez badania aż do wdrożenia końcowego produktu finalnego. W chwili obecnej produkujemy kilka typoszeregów wentylatorów standardowych, kwasoodpornych i przeciwwybuchowych w wykonaniu dachowym oraz przeróżne wywietrzniki grawitacyjne.

Venture Industries to firma specjalizująca się w branży wentylacyjnej, główne kierunki produkcji to 

wentylacja przemysłowa

wentylacja ogólna

wentylacja przeciwpożarowa

wentylacja mieszkaniowa

Rynny stalowe, blachy dachowe, systemy kanałów powietrznych, centrale wentylacyjne, systemy przeciwpożarowe, filtracja powietrza

W trosce o jak najbardziej korzystne ceny posiadamy także własną produkcję kanałów wentylacyjnych oraz innych akcesoriów wentylacyjnych

Polski producent gruntowych wymienników ciepła oraz rekuperatorów, wyróżniający się jakością i innowacyjnością swych produktów.

Światowy producent produktów wentylacyjnych opartych na tekstyliach. Ich oparte na tkaninach rozwiązania do rozpraszania i dystrybucji powietrza są niezwykle łatwe do instalacji. To pionierzy kanałów tekstylnych w branży HVCS

Izolacje techniczne

Armacell jako wynalazca elastomerycznych materiałów izolacyjnych oraz wiodący producent pianek technicznych wykorzystywanych do izolacji instalacji i urządzeń, bazuje na swoim bogatym doświadczeniu opracowując coraz to skuteczniejsze i technicznie doskonalsze rozwiązania z dziedziny izolacji termicznych i akustycznych. Wyroby firmy Armacell od lat stanowią trwałą wartość dla naszych klientów i każdego dnia znacząco przyczyniają się do poprawy wydajności energetycznej systemów instalacyjnych na całym świecie, zgodnie z naszą dewizą Making a difference around the world.

Rockwood to szeroka gama wyrobów izolacyjnych z wełny mineralnej. 

Oferta ROCKWOOL to płyty, maty, otuliny do stosowania w takich sektorach jak: 

 • budownictwo mieszkaniowe (jedno- i wielorodzinne)
 • budownictwo sportowe,
 • budownictwo obiektów usługowych i użyteczności publicznej,
 • budownictwo przemysłowe,
 • energetyka,
 • wentylacja i ogrzewnictwo. 
Klimatyzacja

 Airwell to obecnie jeden z liderów w produkcji i dystrybucji solidnych systemów klimatyzacji i pomp ciepła. To idealny partner w zapewnieniu klimatu, dostarczającym klimatyzację i systemy obróbki powietrza do każdego zastosowania.

Fujitsu General oferuje komfortowe i ekonomiczne systemy klimatyzacji, wpisujące się w aktualne trendy w architekturze i świadomości ekologiczną wszystkich Europejskich użytkowników. 

 

Gree to największy na świecie producent klimatyzatorów. To klimatyzatory do mieszkań, przemysłowe i komercyjne.

Misją firmy Hisense jest, aby każdy oferowany produkt tworzył u naszych Klientów doskonały klimat, spełniający Ich oczekiwania. Eleganckie wzornictwo urządzeń, najwyższej jakości podzespoły, doskonała wydajność i pewność działania, współpraca z zaufanymi partnerami handlowymi - w żadnym z tych aspektów Hisense nie uznaje kompromisów. Hisense to gwarancja technologicznej innowacyjności. 

 

LG

Klimatyzatory LG wychodzą na przeciw potrzebom różnych ludzi. LG oferuje  klimatyzatory pokojowe, do obiektów biurowych oraz do firm i obiektów przemysłowych.

Panasonic to lider w branży ogrzewania i klimatyzacji  może się poszczycić ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji różnych systemów grzewczych i chłodniczych w tym także klimatyzacyjnych. Jako firma o zasięgu globalnym, Panasonic dostarcza najwyższej jakości produkty o zastosowaniu zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych jak i przemysłowych.

Daikin to szeroki wachlarz produktów od klimatyzatorów domowych, pomp ciepła, oczyszczaczy powietrza, kotły kondensacyjne, systemy wentylacyjne, chłodnicze, agregaty czy kurtyny powietrzne. Daikin to specjalista w branży klimatyzacyjno wentylacyjnej. W zależności od przeznaczenia oferuje produkty dla domu, sklepów, hoteli, budynków rekreacyjnych, biur, chłodzenie technologiczne czy nawet rozwiązania służące do chłodzenia infrastruktury centrum danych.

Toshiba opracowała swój pierwszy klimatyzator w roku 1935, to zrównoważona innowacyjność zarówno w zakresie technologii produktów jak i procesów produkcyjnych. Głównymi grupami produktów są: 

Systemy mieszkaniowe Split i Multi

Systemy komercyjne Split i Symultaniczne

Pompy ciepła

Rekuperatory

Komercyjne systemy VRF

Systemy sterowania

oraz Akcesoria

Mitsubishi Electric to światowy lider w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań mieszkalnych i przemysłowych. To dzięki zróżnicowanym warunkom klimatycznym Japonii, która wymaga stosowania wydajnych systemów klimatyzacyjnych opracowali niezwykle innowacyjne i wytrzymałe systemy zdolne do nieustannej pracy praktycznie w każdych warunkach występujących na naszej planecie. Każdy produkt to niezwykłe osiągnięcie, zapewniające lata bezproblemowej eksploatacji przy niskim zużyciu energii i minimalnym wpływie na środowisko naturalne.

Aspen Pumps obejmuje imponujący zakres mini pompek, pomp zbiornikowych, perystaltycznych, pomp dla supermarketów i pomp do kotłów, a także pełną gamę akcesoriów instalacyjnych.

Producenta odpływów, syfonów i oprzyrządowania sanitarnego z tworzyw sztucznych

Producent taśm izolacyjnych dla branży klimatyzacyjnej

Producent Klimatyzatorów przenośnych

AUX

AUX Klimatyzacja stała się wiodącą marką w przemyśle klimatyzacyjnym od 20 lat. AUX to dobrze znana nazwa w dziedzinie profesjonalnego chłodzenia. W czasie szybkiego rozwoju jakość produktu stale się poprawia, co skutkuje wysoką sprzedażą na rynku regionalnym, a także jest eksportowana do ponad 100 krajów i regionów na całym świecie.

Urządzenia HYUNDAI  to klimatyzatory przeznaczone główne dla klientów indywidualnych do zastosowania w domach i mieszkaniach. Są to najbardziej uniwersalne klimatyzatory, łatwe w instalacji i wygodne w użytkowaniu

Akcesoria montażowe

Mercor jest  jednym z największych w Polsce podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Tworzymy międzynarodową grupę kapitałową, która na europejskim rynku należy do grona liderów w swojej dziedzinie. Na naszą kompleksową ofertę składają się: systemy oddymiania, odprowadzania ciepła i doświetleń dachowych, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych

RDJ Klima specjalizuje się w produkcji akcesoriów wentylacyjnych, a w szczególności wszelkiego rodzaju nawiewników dla przedsiębiorstw wykonujących montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Produkcja odbywa się na specjalistycznych maszynach przy użyciu nowoczesnych technologii, co zapewnia wysoką jakość wyrobów. Postrzegani jako solidny partner przez wiodące firmy z branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.

Głównymi kierunkami produkcji firmy Smay jest wentylacja bytowa i pożarowa, rozwiązania dla stref zagrożonych wybuchem oraz dla pomieszczeń o szczególnej czystości - laboratoria, szpitale i kliniki.

Katalogi i cenniki

W Milwaukee® pojęcie „Heavy Duty“ to więcej niż część sloganu. To zobowiązanie do dostarczania profesjonalistom najwyższej klasy narzędzi.Inżynierowie Milwaukee® nie projektują po prostu narzędzi. Oni projektują narzędzia, dzięki którym praca jest sprawniejsza, wydajniejsza i znacznie bezpieczniejsza.

Automatyka

Belimo to lider w sprzedaży siłowników do systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Producent automatyki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, bardzo dobra jakość w stosunku do atrakcyjnej ceny

Katalog 2020 EN