Winter Weekend Centrowent

Snowbordowo narciarska ekipa Centrowent
Piękne okoliczności przyrody
Degustacja
Piękne słońce
Saneczki
Impreza zarządu
przed nartami
wyjście
narty

2020-03-12

W dniach 6-8 marca odbyła się coroczna zimowa impreza integracyjna oddziałów Centrowent Wrocław i Piła. Tym razem była to wyprawa do Czeskich Jańskich Łaźni by złapać kończący się sezon narciarski i zaznać uroków pięknej zimy. Kompleks narciarski Cerna Hora w górnej części miał iście alpejskie warunki, niestety w dolnej było już gorzej. Ciężki, mokry śnieg przypominał raczej jazdę po piaszczystych wydmach, niż szusowanie po puchu. Atmosfera, rodzinna wspólna kolacja w Lesni Dum przy zacnym czeskim „żółtym trunku” wprowadziła wszystkich we wspaniałą atmosferę. Integracja, między pracownikami oraz ich rodzinami, przypominała nam o tym, iż warto organizować od czasu do czasu tego typu spotkania, aby zawęzić relacje między nami. Piątkowe afterparty, przebiegające w atmosferze zabawy i „konkurencji sportowych”, pokazało, że doskonale czujemy się w swoim towarzystwie zarówno w pracy jak i poza nią.

Sobota to już czysty, sport połączony z rekreacją. Narty, snowbord, sanki, wędrówki , spacery oraz bardziej ekstremalne - jak prowadzenie wyczynowego wózka z Matyldą, ( Tu wielki "szacun”, dla Katarzyny za wytrwałość i cierpliwość). Zwieńczeniem sobotniego mocno aktywnego dnia był ponowne wspólne spotkanie w Restauracji Biograf zakończone spacerem w poszukiwaniu deseru wieńczącego ten dzień.

Niedziela, czas rozstania, już w mniejszych podgrupach, próbowaliśmy wykorzystać jeszcze panujące warunki zimowe oddając się zimowemu szaleństwu. Piękny słoneczny dzień sprzyjał jeździe na nartach i deskach, Spacerach np. do „Ścieżki w koronach drzew Karkonosze”, oraz innych pięknych okolicznościach przyrody. Ostatnie promyki słońca, ostatnie płatki śniegu, pozostawiły po sobie naprawdę miłe wspomnienia WINTER WEEKEND CENTROWENT, Czekamy na kolejny rok.

Dziękujemy wszystkim pracownikom, za miło spędzony czas i zapraszamy w kolejnym roku.