Nowoczesne regulatory prędkości wentylatora Sentera Controls

regulatory prędkości wentylatora

2023-11-23

W ofercie naszej firmy, znajdziesz szeroką gamę nowoczesnych i niezawodnych elektronicznych regulatorów prędkości, dedykowanych do jednofazowych i trójfazowych silników oraz wentylatorów stosowanych w systemach wentylacyjnych HVAC. Nasze elektroniczne regulatory prędkości wentylatorów umożliwiają zarówno ręczne, jak i automatyczne sterowanie prędkością wentylatora, zapewniając przy tym cichą pracę oraz prostą konfigurację.

Główne cechy naszych regulatorów prędkości wentylatorów:

1. Sterowanie mikroprocesorowe w celu zminimalizowania hałasu silnika: Nasze regulatory elektroniczne używają zaawansowanej technologii mikroprocesorowej w celu zminimalizowania hałasu silnika. Dzięki temu zapewniają płynną i bezstopniową regulację prędkości dla wentylatorów AC z silnikiem sterowanym napięciem.

2. Ręczna lub zdalna kontrola prędkości wentylatora: Oferujemy różne warianty regulatorów, umożliwiające zarówno ręczną regulację prędkości za pomocą wbudowanego potencjometru, jak i zdalne sterowanie poprzez komunikację Modbus RTU lub sygnał analogowy (0-10 V). To sprawia, że nasze regulatory są elastyczne i dostosowane do różnych potrzeb.

3. Termiczne zabezpieczenia silnika - TK: Niektóre z naszych regulatorów posiadają funkcję monitorowania TK, co dodatkowo zabezpiecza silnik przed przegrzaniem. W przypadku przegrzania silnika, funkcja ta wyłącza go, jednocześnie aktywując sygnał alarmowy.

4. Kontrola prędkości wentylatora w oparciu o temperaturę: Nasze regulatory automatycznie dostosowują prędkość wentylatora w zależności od zmierzonej temperatury. Możesz regulować maksymalną prędkość za pomocą wewnętrznego trymera, co pozwala zoptymalizować wydajność w różnych warunkach.

5. Ustawianie parametrów regulatora: Parametry regulatorów można łatwo dostosować mechanicznie za pomocą trymerów i zworek lub poprzez komunikację Modbus RTU, co zapewnia łatwą konfigurację i dostosowanie do konkretnych wymagań.

6. Nowoczesna, wytrzymała obudowa: Obudowy naszych regulatorów są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ASA, chroniąc elektronikę przed kurzem, brudem i wodą. Dostępne są różne opcje montażu, w tym natynkowy, podtynkowy i na szynie DIN, co sprawia, że są one uniwersalne i łatwe do dostosowania do różnych instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami sterowania HVAC, które gwarantują efektywność i niezawodność w każdych warunkach.